Nish Auto Hakkında

Nish Auto Hakkında

Nish Auto, mimari olarak tam bir otomobil servisi özelliğine sahip tesisini ve uzun yılların otomobil tecrübesini TSE 12047 Yetkili Servis Yeterlilik Belgesi ile kanıtlamış.

Bosch Car Servis Mekanik Onarım hizmetlerini de bünyesine katarak kalitesini perçinlemiştir.Üstün müşteri memnuniyeti anlayışını, müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en güncel teknoloji ile sunarak sağlar.
 
Kullanılmış otomobil satışı, satış sonrası mekanik onarım hizmetleri, anlaşmalı sigorta ve/veya ücretli hasar, otomobil/yat deri döşeme, otomobil içi plastik aksam onarımı, tuş restorasyonu, boyasız dolu-göçük onarımı, tüm lastik markalarının satışı, mini hasar onarımı, oto kuaför hizmetleri ve multimedya & oto aksesuar alanlarında tüm otomobil markalarına, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hizmet verir.
 
Bakırköy’de 10.000 m ² kapalı, 2.500 m ² açık alanda 95 kişilik personeli ile aylık 1.500 otomobile mekanik, 600 otomobile hasar hizmeti verebilecek kapasiteye sahiptir.
 
Son teknoloji 3 boya hazırlama ünitesi, 3 adet boya fırını, 3 adet astar kurutucusu, 4 adet şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize TSE standartlarında kaporta ve boya hizmeti gerçekleştirmektedir.
 
Çalışanlarının tümü en az 10 yıl otomobil akademilerinde eğitim almıştır ve eksiksiz şekilde usta öğreticilik ve kalfalık belgelerine sahiptirler.
 
Nish Auto personeli bıkmadan, her gün yenilenen azim, heyecan ve kararlılıkla müşteri memnuniyetini müşteri coşkusuna çevirme misyonuyla çalışarak, Türkiye’de otomobilciliğe yeni bir nefes kazandırmayı hedeflemektedir.